ПолiтДумка

Олександру Лукашенко сьогодні — 66: “подарунок“ від опозиції, і потужний зв’язок білоруського лідера з молодшим сином

Август 30
12:56 2020

Білоруському президенту Олександру Лукашенку сьогодні виповнюється 66 років. Мабуть, у житті гаранта не траплялося важчого дня народження: ні тоді, коли він був директором радгоспу у Могильовській області, ні з тих пір, як у 1994 році став незмінним президентом Білорусі. Сьогодні "вдячні" співгромадяни готують для Бацьки подарунок до дня народження — масову акцію протесту.

З нагоди дня народження "диктатора", як тепер називають Лукашенка, опозиція оголосила проведення Маршу миру і незалежності в Мінську та інших містах республіки. За повідомленням Telegram-каналу NEXTA, який в цей смутний для білорусів час взяв на себе роль координатора опозиційного руху, Марш розпочнеться о 14 годині.

Олександру Лукашенко сьогодні - 66: “подарунок“ від опозиції, і потужний зв'язок білоруського лідера з молодшим сином При цьому NEXTA не шкодує для Лукашенка невтішних епітетів: узурпатор, безумець, зрадник — так називає його опозиційний Telegram-канал.

"Друзі, цей тиждень ще краще показав нестабільний психічний стан узурпатора. Весь травень, червень і липень він лякав нас Росією, шукав кремлівський слід у будь-якого кандидата, громив "Бєлгазпромбанк "і затримував бійців ПВК" Вагнер ". Після 9 серпня психопат почав погрожувати ввести сюди російські війська. Він звинувачував у всіх смертних гріхах Чехію та Україну, а бойові армійські вертольоти збивали повітряні кулі на кордоні з Литвою. США ж замінили собою Кремль як головну загрозу. На даний момент безумець додумався перекидати війська на західні кордони і звинувачувати Польщу в спробах захопити Гродненську область ", — пишуть у NEXTA.

Опозиціонери вважають, що Лукашенко став токсичним для Білорусі, а через його дії і висловлювання Білорусь стає токсичною для всього світу, і особливо для своїх сусідів, з якими вона має спільні кордони. Тому вони закликають всіх прийти на Марш і показати, що є інша Білорусь, яка не шукає ні в кому агресора і прагне жити в добросусідстві і мирі з іншими народами.

Тому сьогодні, о 14:00 опозиція кличе народ прийти на Майдан Незалежності в Мінську, а також вийти в центри інших міст. Опозиціонери пропонують учасникам акції принести з собою "подарунки" для Лукашенка.

"Пропонуємо взяти з собою квіти, а також захопити креативні рукотворні подарунки для Лукашенка. Нехай узурпатор подивиться, що подарують йому білоруси на День народження (фото найцікавіших будуть опубліковані)", — орієнтують співгромадян в NEXTA.

Отже схоже на те, що Олександру Лукашенку буде сьогодні спекотно, як, втім, і в усі дні після 9 серпня.

Примітно, що завтра в сім'ї білоруського президента — ще одне свято. 31 серпня виповнюється 16 років його молодшому синові Миколі Лукашенку — тому самому Миколці, якого Бацька бере з собою на всі зустрічі та в усі поїздки. Правда раніше, коли Миколка був милим пухкеньким хлопчиком, його присутність на офіційних зустрічах розчулювала, тепер же, коли Коля вимахнув вище за тата — викликає подив.

Олександру Лукашенко сьогодні - 66: “подарунок“ від опозиції, і потужний зв'язок білоруського лідера з молодшим сином Втім, Бацька не раз ділився у своїх інтерв'ю, що його зв'язок із молодшим сином — особливо сильний. Він ніколи не назвав імені матері Миколи, сказав лише, що вона медпрацівник, і що бачиться з сином нечасто. Зате батько, очевидно, вирішив "задавити" молодшого спадкоємця своєї всепоглинаючою любов'ю.

На жаль, в ці непрості дні підліток став заручником політичної гри, яка відбувається в країні. І вже нерідко свої невтішні коментарі на адресу Лукашенка-старшого користувачі Мережі трансформують і на Колю. Особливо їм обом дісталося після того, як Олександр Лукашенко озброїв молодшого сина автоматом, щоб оборонятися від протестувальників. Вид підлітка з бойовою зброєю викликав у Мережі шквал обурення.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Студентка угадала все числа в лотерее, но осталась без крупного выигрыша

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".