• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Опалювальний сезон 2020 в Україні: на які послуги ЖКГ і на скільки підвищаться тарифи

05 сентября
15:17 2020

Початок опалювального сезону 2020 на Україні невблаганно наближається. А разом з ним жителям країни доведеться тугіше затягнути паски. Тарифи на комунальні послуги знову зростуть. Коли і на скільки?

В Міненергетики України повідомляють, що з 1 жовтня підвищиться тариф на перші 100 кВт/год електроенергії для населення. Замість 90 копійок за 1 кВт/год платити доведеться 1,68 грн, це майже вдвічі вище, ніж було раніше.

На щастя, в поточному році вартість газу для населення не подорожчає. Однак в 2021 році ціни на газ для населення зростуть на 19 відсотків. Опалювальний сезон 2020 в Україні: на які послуги ЖКГ і на скільки підвищаться тарифи З 1 січня 2021 року тариф за споживання холодної води зросте на 22%. Так що в розпал опалювального сезону дорожче доведеться платити і за це благо цивілізації.

У Міністерстві економіки розповіли також про подальші зміни в тарифікації на поставку блакитного палива в оселі українців. Планується, що до 2023-го року ціна на газ зросте до 214 доларів США за один кубометр газу. В рамках даної програми, протягом 3 років вартість газу буде рости в середньому на 19,6 відсотка щороку.

Відзначимо, що крім підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні вводять нові штрафи за несвоєчасну оплату комунальних квитанцій.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Жоау Феликс не хочет возвращаться в Атлетико — Футбол, Жоау Феликс, Челси, Атлетико Мадрид, Чемпионат Англии, Чемпионат Испании — Ла Лига — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY