ПолiтДумка

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців: як отримати свої гроші

Ноябрь 01
13:09 2020

Українським пенсіонерам продовжили терміни дії електронних пенсійних карт до 1 січня 2021 року, але не всі банкомати отримали в своїй програмі цю інформацію. З цієї причини, у деяких українців банкомати "з'їдають" або випадково блокують карти. Про це повідомила радниця з правових питань Агентства ООН у справах біженцівЛідія Кузьменко.

За її словами, проблем з тим, що люди не проходять верифікацію, бути не повинно, так як з початком карантину було скасовано проходження верифікації. Картки пенсіонерам не блокують, але іноді банкомат "з'їдає" карти. Проблема в тому, що "Ощадбанк" продовжив до кінця карантину можливість користуватися картами, але не всі банкомати отримали в своїй програмі цю інформацію.

Люди, які користувалися банкоматами не "Ощадбанку", а інших банків, могли зіткнутися з подібною проблемою.

Однак, переживати не варто. Навіть якщо банк раптом і заблокував карту, то Пенсійний фонд продовжує нараховувати пенсії. Оформивши нову карту, громадяни зможуть отримати свої пенсії назад.

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців: як отримати свої гроші

У зв'язку з важкою епідеміологічною ситуацією в Україні, керівництво "Ощадбанку" прийняло рішення продовжити дію електронних пенсійних посвідчень для внутрішніх переселенців, які змушені були залишити свої будинки і майно, рятуючись від війни. Всім іншим власникам електронних посвідчень, термін дії яких закінчився, необхідно з'явитися в "Ощадбанк" і перевипустити карту.

Раніше повідомлялося, що "Ощадбанк" і ПриватБанк візьмуть під контроль всі грошові операції клієнтів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".