ПолiтДумка

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців: як отримати свої гроші

Ноябрь 01
13:09 2020

Українським пенсіонерам продовжили терміни дії електронних пенсійних карт до 1 січня 2021 року, але не всі банкомати отримали в своїй програмі цю інформацію. З цієї причини, у деяких українців банкомати "з'їдають" або випадково блокують карти. Про це повідомила радниця з правових питань Агентства ООН у справах біженцівЛідія Кузьменко.

За її словами, проблем з тим, що люди не проходять верифікацію, бути не повинно, так як з початком карантину було скасовано проходження верифікації. Картки пенсіонерам не блокують, але іноді банкомат "з'їдає" карти. Проблема в тому, що "Ощадбанк" продовжив до кінця карантину можливість користуватися картами, але не всі банкомати отримали в своїй програмі цю інформацію.

Люди, які користувалися банкоматами не "Ощадбанку", а інших банків, могли зіткнутися з подібною проблемою.

Однак, переживати не варто. Навіть якщо банк раптом і заблокував карту, то Пенсійний фонд продовжує нараховувати пенсії. Оформивши нову карту, громадяни зможуть отримати свої пенсії назад.

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців: як отримати свої гроші

У зв'язку з важкою епідеміологічною ситуацією в Україні, керівництво "Ощадбанку" прийняло рішення продовжити дію електронних пенсійних посвідчень для внутрішніх переселенців, які змушені були залишити свої будинки і майно, рятуючись від війни. Всім іншим власникам електронних посвідчень, термін дії яких закінчився, необхідно з'явитися в "Ощадбанк" і перевипустити карту.

Раніше повідомлялося, що "Ощадбанк" і ПриватБанк візьмуть під контроль всі грошові операції клієнтів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дерби Олимпиков — без победителя: Лион снова третий

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".