ПолiтДумка

Освітній омбудсмен Горбачов повідомив про своє звільнення

15 августа
13:14 2024

Кабінет міністрів поки не звільнив Сергія Горбачова з посади освітнього омбудсмена, але таке рішення буде найближчими днями через закінчення терміну каденції.

Про це Сергій Горбачов, який з 2019 року обіймав посаду освітнього омбудсмена, написав у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Моє звільнення з посади освітнього омбудсмена аж ніяк не пов’язано з якимось претензіями до мене. Просто 14 серпня сплив 5-річний термін каденції. А освітній омбудсмен призначається на термін 5 років без права повторного призначення. Все очікувано і законно. З Кабміну мені повідомили, що звільнення ще не відбулося: нардеп дав неточну інформацію. Але воно точно буде ближчими днями», — написав Горбачов.

Читайте також: Субвенція у ₴1,5 мільярда на НУШ: на що підуть гроші

Раніше народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що Кабінет міністрів звільнив з посади освітнього омбудсмена Сергія Горбачова. Згодом низка ЗМІ поширили цю інформацію.

Як повідомлялося, 15 липня Міністерство освіти та науки оголосило конкурсний добір на посаду освітнього омбудсмена.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ключові положення законопроєкту про повоєнні вибори представлять у лютому — Корнієнко

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!