ПолiтДумка

Отруєння Навального: народ висловив правду в коментарях, у Кремлі — паніка

Август 31
14:06 2020

З тих пір, як з'явилася звістка про раптову хворобу Олексія Навального, Мережа вирує припущеннями щодо причин його нездужання. Одні підтримують версію, висунуту Омськими лікарями — про порушення обміну речовин, яке призвело до теперішнього стану Навального. Інші схиляються до версії про отруєння, яку розробляють лікарі берлінської клініки Charité, що прийняла опозиційного російського політика на лікування.

"Камради! Ми тиждень слухали крики Кіри, Люби, Лєні, Жені та іншої неполживої публіки про те, що Навального отруїв Путін. Тепер настала наша черга висловитися. Тим більше, що німецькі лікарі продовжують зберігати мовчання. Отже, хто ж отруїв Навального? Ваша думка ", — написала російська прокремлівська журналістка Юлій Вітязєва.

Вона розмістила у своєму Twitter інтерактивний опитувальник з цього приводу. На вибір користувачам Мережі було запропоновано чотири варіанти відповідей:

  • Путін
  • куратори
  • Соратники з ФБК
  • Самогон та / або речовини.

Очевидно, дівчина була впевнена, що на її сторінці "чужі не ходять", а свої дадуть потрібні відповіді. Але насправді вийшло по-іншому: понад 75% відповіли, що вважають винуватцем отруєння Навального саме президента РФ. Отруєння Навального: народ висловив правду в коментарях, у Кремлі - паніка На результати цього опитування не забула відреагувати прес-секретар Навального Кіра Ярмиш, яка, до речі, була згадана в публікації. Ярмиш зробила собі репост цього опитування і лаконічно прокоментувала його:

"Щось пішло не так".

Щось пішло не так і з самим отруєнням Олексія Навального. Експерти припускають, що отруйники не розрахували смертельну дозу отрути , а також, можливо, не змогли передбачити, що літак з Навальний екстрено посадять, і політику нададуть невідкладну допомогу. Якби опозиціонер відразу отримав смертельну дозу отрути, він би помер миттєво. І якби літак з ним летів до Москви, він би теж помер ще у повітрі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

Читать всю статью

Мы в соцсетях