ПолiтДумка

Отруєння Навального: з якими наслідками зіткнеться російський опозиціонер після одужання

Август 26
18:13 2020

Російський опозиційний політик Олексій Навальний досі перебуває у німецькій клініці "Шаріте" у важкому стані. Загрози життю немає, але пацієнта ввели в штучну кому і лікують препаратом атропін. У його аналізах знайшли токсин з групи інгібіторів холінестерази. Саме ця речовина в подальшому може неоднозначно позначитися на нервовій системі Навального.

До класу подібних речовин, за словами медиків, відносяться військові отрути, які мають довгострокові наслідки. Однією з таких отрут, наприклад, є "Новачок", яким у Великобританії отруїли екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

Точний склад речовини, яким отруїли Олексія Навального, німецькі медики поки з'ясовують.

У свою чергу російські лікарі заявляють, що відпрацьовували версію про отруєння інгібіторами холінестерази, але вона не підтвердилася.

Інгібітори холінестерази — це група фосфорно-органічних речовин, які блокують передачу імпульсів через нервову систему. Аналоги цих речовин використовуються в анестезії, щоб відновлювати м'язову блокаду пацієнтів після операції. При передозуванні речовини стають отрутою і викликають летальний результат.

Як відомо, перед посадкою на рейс, де Навальному різко стало погано, він випив чорний чай у "Віденській кав'ярні" в аеропорту Томська. Ймовірно, саме таким чином політик отруївся.

Отруєння Навального: з якими наслідками зіткнеться російський опозиціонер після одужання

Нагадаємо, версію про замах на життя опозиціонера Олексія Навального прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав "порожнім шумом".

Share

Статьи по теме

Последние новости

Париж заявляє про відсутність наразі умов для вступу України в НАТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".