ПолiтДумка

Паралельно з COVID-19 в Європі почалася епідемія нового, ще більш страшного вірусу

Август 13
15:48 2020

Медики вважають, що новий смертоносний вірус менінгоенцефаліту в Європі розносять комарі. Всі пацієнти, що потрапили в лікарні з цією інфекцією, проживають в одній провінції, при цьому вірус не передається від людини до людини.

Спалах менінгоенцефаліту зафіксований в іспанській автономії Андалусія. За короткий термін в лікарні потрапили 18 осіб, п'ятеро з них проходять лікування у відділенні інтенсивної терапії. Про це розповіли пресі в департаменті охорони здоров'я регіону.

Пізніше з'явилося уточнення, що всі люди, у яких був діагностований менінгоенцефаліт, проживають на території провінції Севілья. Медики припускають, що небезпечне захворювання розвивається після укусу комарів виду aedes japonicus (азіатські чагарникові москіти). Відзначається, що саме цей вид комах переносить вірус лихоманки Західного Нілу. Паралельно з COVID-19 в Європі почалася епідемія нового, ще більш страшного вірусу Влада Андалусії вважають спалах менінгоенцефаліту в одній з провінцій дуже небезпечним сигналом, тому ситуацію взяли під суворий контроль. Прийнято рішення всіма можливими методами протидіяти подальшому поширенню інфекції.

Менінгоенцефаліт — вкрай небезпечне нейроінфекційне захворювання, коли уражається головний мозок людини. В процесі лікування призначаються антивірусні, протигрибкові, антибактеріальні препарати, а також симптоматична і патогенетична терапія.

Нагадаємо, раніше в ВООЗ заявили, що ослаблення карантину і протиепідемічних заборон призвело до виникнення другої і третьої хвилі коронавируса в світі. В організації закликають повернути строгий карантин, як навесні.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Renault Arkana від ЗАЗ підніс ще один сюрприз — це суттєво все змінює

Читать всю статью

Мы в соцсетях