ПолiтДумка

Пенсійний вік для жінок більше збільшуватися не буде — заява міністра

26 августа
10:24 2020

З 1 квітня 2020 року мінімальний вік для виходу на пенсію жінок становить 59,5 років. Багатьох цікавить питання, чи не будуть підвищуватися вимоги до віку з кожним роком, як це відбувається зі стажем. Міністр соціальної політики Микола Шамбір заспокоїв українок, зазначивши, що про перегляд пенсійного віку для жінок не йдеться.

За його словами, пенсійний вік повинен відповідати тривалості життя. У разі, якщо в Україні буде збільшуватися тривалість життя, можливо буде переглянутий і пенсійний вік.

"Якщо є стаж 35 років, то він буде незмінним, тобто розмов про те, що буде якийсь інший пенсійний вік, ми не ведемо, тому що пенсійний вік повинен відповідати тривалості життя в Україні. Відповідно, стан здоров'я, якість життя впливає на ці показники ", — сказав Шамбір в ефірі українського телеканалу.

Міністр також розповів про те, що в зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати з 1 вересня до 5000 гривень, незначно підвищиться і мінімальна пенсія. Розмір пенсії для осіб старше 65 років становитиме 40% від "мінімалки".

У наступному році уряд планує ще двічі підвищити розмір мінімальної зарплати: в липні до 6 000 гривень, в грудні — до 6 500 гривень.

Раніше повідомлялося, що "соціальних" пенсій в Україні незабаром не буде, а всім тим, хто не матиме необхідного мінімального стажу, при досягненні 65 років буде виплачуватися не пенсія, а державна допомога.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дуда: росія порушила велике табу, яке було жорстким кордоном безпеки з часів Другої світової

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY