ПолiтДумка

Підрахунок голосів після місцевих виборів буде довгим: попередження ЦВК України

Октябрь 21
20:52 2020

Результати голосування на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року на всій території України, будуть відомі не скоро. У Центральній виборчій комісії заявляють, що підрахунок голосів буде тривалим.

Про це розповіли в прес-службі ЦВК. Головні проблеми, які значно ускладнюють процес підрахунку голосів на виборчих дільницях, будуть полягати в тому, що буде займати час визначення дійсності і недійсності виборного бюлетеня, а також з правильним заповненням протоколу про результати виборів на кожному конкретному виборчу дільницю.

У ЦВК прогнозують, що підведення підсумків виборчого процесу до місцевих рад стане справжнім випробуванням для тих, хто увійде до складу виборчих комісій.Підрахунок голосів після місцевих виборів буде довгим: попередження ЦВК України «Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим. Ми просимо членів комісій дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок голосів провели правильно і без ускладнень», — йдеться в повідомленні прес-служби Центральної виборчої комісії.

Відзначимо, що місцеві вибори в Україні відбудуться в найближчу неділю, 25 жовтня 2020 г. Щоб віддати свій голос за того чи іншого кандидата, виборці повинні будуть з'явитися на свої виборчі дільниці, взявши з собою документ, що засвідчує особу. Оскільки вибори випали на складний період епідемії коронавіруса, необхідно використовувати засоби індивідуального захисту і бажано взяти з собою свою ручку.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що незабаром в Україні вибори будуть проводитися в режимі онлайн. Нова ідея президента.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Европейские электромобили полностью перейдут на аккумуляторы местного производства к 2025 году

Европейские электромобили полностью перейдут на аккумуляторы местного производства к 2025 году

Читать всю статью

Мы в соцсетях