ПолiтДумка

“Побудьте трохи в Україні”: в Нових Санжарах Зеленський зустрівся із евакуйованими з Китаю

Март 23
10:47 2020

У Нових Санжарах Полтавської області президент України Володимир Зеленський зустрівся з громадянами, евакуйованими з Китаю, які протягом двох тижнів перебували на обсервації в медичному центрі Нацгвардії. Зеленський привітав українців із закінченням обсервації та закликав їх “побути трохи в Україні”.

Глава держави подякував усім службам, які сприяли в правильному проведенню карантину, а також місцевим жителям, більшість з яких, за словами Зеленського, зуміли з розумінням поставитись до розміщення громадян України і іноземців на обсервацію в Нових Санжарах Полтавської області.

“Ви знаєте, що було штучне блокування… Там вже розберуться правоохоронні органи”, – зазначив президент.

Він наголосив, що радий, що серед тих, кого евакуювали з самого епіцентру поширення коронавірусу в Китаї, з міста Ухань, не було виявлено жодного випадку захворювання.

“У нас є зафіксовані випадки, ви знаєте, в Чернівцях у людей, які приїхали з Італії. Вони забезпечені всіма лікарняними умовами. Однак я хотів би звернутися, поки всі тут журналісти присутні і ті, хто повернувся. Побудьте трохи в Україні”, – сказав Зеленський.

Також глава держави зазначив, що зараз не найкращий час для подорожей, тому рекомендував займатись туризмом в Україні.

Нагадаємо, раніше Зеленський порівняв протести та перекриття доріг, що відбувались у Нових Санжарах під час евакуації людей з Китаю, з Європою епохи Середньовіччя.

The post “Побудьте трохи в Україні”: в Нових Санжарах Зеленський зустрівся із евакуйованими з Китаю appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях