ПолiтДумка

Подальша агресія Росії поставить на карту її відносини зі США – Нуланд

01 декабря
18:58 2021

Росія заплатить за подальшу агресію проти України відносинами не лише з США, а й з усім демократичним світом.

Про це заявила заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд під час онлайн-виступу на Київському безпековому форумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Нуланд зазначила, що Президент Байден з моменту вступу на посаду хоче мати чіткі, стабільні й передбачувані відносини між Сполученими Штатами і Росією, де сторони могли б співпрацювати над питаннями, які цікавлять обидві сторони. Вона також зауважила, що, як наголосив Байден, Сполучені Штати ніколи не припинять захищати свої цінності, серед яких права людини та свобода.

Нуланд також нагадала, що США і Росія є великими ядерними державами і мають прагнути забезпечити більший рівень стабільності та миру у світі. Водночас, за її словами, півтора місяці тому у відносинах між США і Росією виникла напруженість через дії Москви стосовно України.

«Ми сподівалися, що президент Путін після саміту в Женеві прискорить Мінський процес. Замість цього він обрав варіант накопичення своїх збройних сил поблизу України… Тобто це все таким чином плутає відносини, які ми маємо з Росією. Якщо Росія знову стане міжнародним агресором, то вона заплатить за це не лише своїми відносинами з нами, але й з усім демократичним світом», — сказала Нуланд.

Як повідомляв Укрінформ, офіційний Вашингтон неодноразово висловлював стурбованість у зв’язку з незвичною військовою активністю РФ поблизу кордону з Україною. У цьому зв’язку в США попереджали про «серйозні наслідки» для Росії в разі подальшої ескалації, а також зусиль із дестабілізації в Європі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Київрада звернулась до Ради та Президента щодо «недопущення переслідування» Порошенка

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY