ПолiтДумка

Поліція розповіла, як шукають зниклих винуватців ДТП

Сентябрь 30
09:41 2020

Багатьох водіїв цікавить, як працює поліція, коли потрібно знайти винуватця ДТП, який зник із місця події. Патрульна поліція Києва на конкретному прикладі розповіла, як це відбувається…

У поліцію звернулася мешканка Шевченківського району, яка повідомила, що вона залишила свій Renault на парковці, а коли повернулася, то виявила, що його кузов пошкоджений. Є ознаки ДТП.

Патрульні поліцейські, які прибули на місце події, взяли у жінки пояснення, склали схему ДТП, і відзначили в рапорті, що у дворі будинку є відеокамера.

Інспектори отримали дозвіл на перегляд камер за потрібний їм день. Так вони отримали фото автомобіля, який влаштував ДТП. На жаль, номерний знак не потрапив на відео.

Співробітники відділу розшуку і обробки матеріалів ДТП встановили можливих винуватців аварії. Добре, що це був рідкісний в Україні автомобіль. Їх в нашій країні зареєстровано всього 10 одиниць.

Правоохоронці перевірили камери відеоспостереження. В день ДТП в Києві був лише один автомобіль з тих десяти, які встановили.

Виявилося, що автомобіль зареєстрований в Одеській області і там постійно перебуває. Правоохоронці направили відповідні документи своїм одеським колегам. Винуватця ДТП притягнули до адміністративної відповідальності.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Эдвард Сноуден сможет навсегда остаться в России

Эдвард Сноуден сможет навсегда остаться в России

Читать всю статью

Мы в соцсетях