ПолiтДумка

Польща може поділитися з Україною своїми технологіями та досвідом євроінтеграції — Сікорський

11 июня
14:25 2024

Варшава хоче взяти участь у відновленні України, готова ділитися своїми технологіями, а також досвідом євроінтеграції.

Про це під час Конференції з відновлення України заявив у вівторок у Берліні глава МЗС Польщі Радослав Сікорський, передає кореспондент Укрінформу.

Як зазначив глава польської дипломатії, Варшава хоче взяти участь у відновленні в Україні. Він звернув увагу, що Польща має дуже тісні економічні зв’язки з Україною, мільйони українці побували у Польщі і навпаки.

“Ми маємо досвід виконання критеріїв щодо членства в ЄС, і ми можемо допомогти Києву у їх виконанні, ми знаємо, що треба зробити, щоб виконати ці критерії”, — зазначив Сікорський.

Читайте також: У червні має бути затверджена переговорна рамка з Євросоюзом — Зеленський

Він також підкреслив, що Польща має надійні і не дуже дорогі технології з очищення питної води, відтак Варшава готова у цьому питанні допомогти Україні.

На думку глави польської дипломатії, Україна повинна й надалі активно боротися з корупцією, оскільки “найпростішим шляхом втратити підтримку ЄС” є послаблення боротьби з нею.

Він також наголосив на тому, що Україна повинна продовжувати складні реформи зараз, поки має загальнонаціональний консенсус щодо цього, оскільки після війни буде важко повернутися до їх реалізації.

Читайте також: Шлях України до ЄС і НАТО: Стефанчук розраховує на підтримку Польщі і країн Балтії

Як повідомлялося, сьогодні у Берліні відбувається міжнародна конференція з відновлення України, в якій беруть участь лідери кількох європейських країн, керівники зовнішньополітичних відомств, представники європейського бізнесу та промисловості. До учасників конференції звернувся Президент України Володимир Зеленський.

Фото: twitter.com/radeksikorski


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Єврокомісар з розширення обіцяє «вести» Україну у підготовці до вступу в ЄС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!