ПолiтДумка

Посли країн G7 привітали ухвалення закону про відновлення е-декларування з відкритими реєстрами

21 сентября
13:10 2023

Посли країн «Групи семи» привітали ухвалення закону про відновлення е-декларування з відкритими реєстрами під час воєнного стану в Україні.

Про це йдеться у заяві дипломатів у соцмережі Х (колишній Твіттер), передає Укрінформ.

«Посли G7 вітають ухвалення законодавства про відновлення системи декларування активів. Крім того, життєво важливо, щоб механізми гарантування відповідальності за точність у деклараціях не були послаблені», — зазначили посли країн «Групи семи».

Як повідомляв Укрінформ, 20 вересня Верховна Рада підтримала пропозиції Президента Володимира Зеленського до закону про відновлення е-декларування з відкритими реєстрами під час воєнного стану в Україні. За відповідне рішення проголосував 341 парламентарій.

Верховна Рада ухвалила закон про відновлення електронного декларування під час воєнного стану №9534 5 вересня. В ухваленій редакції документа є норма, яка передбачає залишити реєстр декларацій закритим ще на один рік з можливістю для декларантів добровільно подати в Національне агентство з питань запобігання корупції заяву щодо персонального відкриття декларації упродовж року.

Читайте також: Кампанія декларування за 2021-2022 роки триватиме до 31 січня — НАЗК

Ця норма викликала суспільне невдоволення. Петиція до Президента Володимира Зеленського із закликом накласти вето на ухвалений закон про відновлення е-декларування та повернути його до парламенту з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій чиновників набрала необхідну для розгляду кількість підписів у рекордно короткий термін.

12 вересня Президент України Володимир Зеленський ветував цей закон і вніс до Верховної Ради пропозиції до ухваленого документа.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

що думають росіяни про санітарну зону на Бєлгородщині РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!