ПолiтДумка

Посол Польщі анонсує значно більше конкретики у новому договорі про добросусідство з Україною

10 июня
15:41 2022

У новому договорі про добросусідство між Польщею та Україною, на відміну від укладеного 30 років тому, буде значно більше конкретики.

Про це заявив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в інтерв’ю Укрінформу.

«Це буде абсолютно інша якість договору, ніж тих, які ми всі підписували на початку 1990-х років, коли просто були в ейфорії від свободи, від позбавлення залежності від Радянського Союзу. Країни тоді просто визнавали існування одна одної. А тут буде значно більше конкретики. Бо 30 років – це багато, а в нашому регіоні, оскільки він дуже динамічний, – це як століття», — сказав дипломат.

Він зазначив, що робота над документом триває, обговорюються різні пропозиції і думки, тож докладно про нього говорити ще зарано.

«Наскільки я знаю, там має бути якісно новий розділ про безпекову співпрацю (і між збройними силами, і між оборонними індустріями), інфраструктурні, енергетичні питання», — зазначив посол.

Читайте також: Посол Польщі — про «порятунок обличчя» путіна: Нехай віддають свій Бранденбург чи Піренеї

Як повідомлялося, президент Польщі Анджей Дуда під час виступу в парламенті України 22 травня запропонував підписати новий договір про добросусідство.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У парламенті Франції закликають «зняти табу» на заборону Києву завдавати ударів по РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!