ПолiтДумка

Потужна магнітна буря накриє Україну 28 липня: у чому головна небезпека

Июль 28
12:12 2020

Небезпечна магнітна буря накриє Землю 28 липня, та її наслідки відчують на собі в тому числі і українці. Це відобразиться на самопочутті людей, зокрема, метеозалежних.

Кінець липня цього року виявився дуже активним. Не менш сильний магнітний удар люди могли відчути на собі 15 липня, і ще більш сильні коливання очікуються 31 липня.

У такі дні у метеозалежних людей можливі апатія, підвищена втома, перепади настрою і головні болі. Магнітна буря підвищує ймовірність загострення фізичних і психічних станів. У небезпечні для здоров'я дні медики не рекомендують перебувати довго на сонці. Також слід зменшити вживання у великих кількостях напоїв, які містять кофеїн, цукор і алкоголь.

Не дивуйтеся, якщо електронні прилади та засоби зв'язку почнуть давати збій. Ретельно контролюйте свій тиск і майте при собі необхідні медикаменти. Сильні фізичні навантаження в період магнітних бур слід виключити, адже організму і так вистачить стресу.

Деяким людям буде різко хотітися спати. Захочете трохи підбадьоритися — прийміть контрастний душ. Тим, у кого тиск почне знижуватися, медики рекомендують прийняти тонізуючу настоянку елеутерококу або лимонника.

Потужна магнітна буря накриє Україну 28 липня: у чому головна небезпека

Важливо в ті дні, коли Землю атакують магнітні бурі, дотримуватися спокою, більше відпочивати, стежити за своїм режимом дня, раціоном і сном. Медитації, масажі і будь-які заспокійливі ритуали зараз корисні, як ніколи.

Раніше повідомлялося, що в ніч на 28 липня українці могли спостерігати унікальний зорепад.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях