ПолiтДумка

Прем’єр-міністр Норвегії закликав світ тримати війну в Україні у фокусі уваги

02 июля
03:54 2022

Світ має тримати війну в Україні у фокусі своєї уваги, бо війна не зникне від того, якщо до неї повернутися спиною.

Про це заявив Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере на спільному з Президентом Володимиром Зеленським брифінгу у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я приїхав, щоб висловити солідарність Норвегії з Україною та її народом у боротьбі за незалежність і можливість жити, за власну честь. Україна веде боротьбу не лише за себе — це боротьба за засадничі принципи, на яких побудований весь світ, за безпеку Європи, безпеку сусідів. Усе це ми відчуваємо своїми серцями», — сказав Стере.

Він зазначив, що сьогодні на власні очі побачив жахливі наслідки війни у Чернігівській області.

«Війна ніколи не була приємною, але те, що ми сьогодні побачили — жертви, руйнування, (почули) історії, від яких крається серце, від людей, які виживають серед руїн і серед яких є чоловіки, жінки і діти, абсолютно мене вразило», — зазначив Прем’єр-міністр Норвегії.

Читайте також: Норвегія обіцяє розглянути питання про постачання газу Україні

За його словами, після повернення з саміту НАТО в Мадриді він хоче передати сильний меседж світові про те, що не можна забувати про війну.

«Мій меседж такий: якщо ви хочете повернутися до війни спиною, забути про неї , не помічати її — це дуже хибна позиція, бо від цього війна нікуди не дінеться. Саме тому ми повинні зберігати фокус нашої уваги на Україні, на народі України і на цінностях, за які бореться Україна», — наголосив Стере.

Як повідомлялося, раніше Прем’єр-міністр Норвегії заявив, що його країна до кінця цього року і впродовж наступного надасть Україні пакет допомоги на суму 1 мільярд євро.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Священник московського патріархату, який зустрічав окупантів з квітами, тепер бідкається, що загинув його син-колаборант

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY