ПолiтДумка

Президент Зеленський розповів, коли в Україні будуть пенсії європейського рівня

Сентябрь 18
13:16 2020

Президент Зеленський прокоментував питання про соціальні виплати. Гарант попередив, що ні в наступному році, ні в тому, який прийде за ним, українцям не варто чекати зарплат, пенсій та інших соціальних допомог європейського рівня. Та все ж якісь позитивні зрушення будуть, розповідає rbc.ua.

"Соціалка. Поставлено завдання підвищення зарплат ученим і вчителям, медикам і, наскільки це можна, пенсіонерам", — так охарактеризував президент параметри бюджету на 2021 рік.

При цьому він зауважив, що поступове підвищення мінімальної зарплати, а разом з нею й інших зарплат, все ж відбувається. І пенсія також зростає. Звичайно, все це відбувається набагато повільніше, ніж хотілося б і людям, і владі.

Президент Зеленський розповів, коли в Україні будуть пенсії європейського рівня

Крім підвищення зарплат і пенсій всім, на наступний рік заплановані також доплати пенсіонерам у віці старше 75 років. Звичайно, усього цього поки недостатньо, щоб вивести людей на гідний рівень життя. Соціалка в Україні все ще залишатиметься низькою.

"Чи варто очікувати, що вона відразу буде європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але в наступному бюджетному році вона буде збільшена і все одно, в будь-якому випадку, за кілька років ми вийдемо на нормальний людський рівень соціалки", — пообіцяв президент.

Нагадаємо, при цьому пенсійний вік в Україні все ж будуть підвищувати. Спочатку його підвищать мінімум на 5 років. Якщо цього не зробити, то через пару десятиліть країна не зможе виплачувати пенсіонерам навіть мінімальних допомог.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях