ПолiтДумка

Президенту ЄНП не дозволили провідати Тимошенко. Мартенс непокоїться за здоров’я Тимошенко

14 октября
16:22 2012

П’ятниця, 16 вересня 2011, 13:20

Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс готовий посприяти у організації обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко європейськими медиками, повідомляє сайт БЮТ.

«Я переконаний, що пані Тимошенко і її колеги потребують нагальної медичної допомоги. Отже я готовий звернутися до асоціації лікарів нашої країни, щоб надати таку допомогу», — сказав Вільфред Мартенс на прес-конференції у Києві.

Президент ЄНП наголосив на необхідності звільнення з-під варти екс-прем’єр-міністра, оскільки, на його переконання, кримінальна справа, порушена стосовно Юлії Тимошенко має політичну складову.

«Я наполегливо закликаю представників влади вашої країни негайно звільнити пані Тимошенко», — заявив він.

Під час зустрічі з Януковичем Президент ЄНП повідомив про ненадання дозволу на зустріч з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. За даними БЮТ, Вільфред Мартенс намагався отримати в суді дозвіл на відвідання Юлії Тимошенко в Лук’янівському СІЗО, але суддя Кірєєв такого дозволу не надав.

«Я свою першу тезу в промові до президента якраз розпочав з того, що я йому розказав, що мені не дозволили відвідати Юлію Тимошенко. Я хотів це зробити, і я хотів також просити про те, щоб дозволили надання медичної допомоги для неї та інших ув’язнених, які там (в СІЗО) знаходяться. Він сказав, що «я поважаю ваші переконання», — зазначив Вільфред Мартенс.

Напередодні захисник Сергій Власенко повідомив журналістам про значне погіршення стану здоров’я Юлії Тимошенко.

Сайт зазначає, що Європейська народна партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій, що сьогодні налічує 74 партії з 39 країн. Як голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей, так і голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу та голова Європейського парламенту Єжи Бузек є членами Європейської народної партії. 13 комісарів Євросоюзу та 17 глав держав і урядів ЄС належать до ЄНП, зокрема, це – Ангела Меркель, Ніколя Саркозі та Дональд Туск. Фракція ЄНП є найбільшою фракцією в Європейському парламенті.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Топ-5 автомобілів із найміцнішим кузовом, які майже не іржавіють

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY