ПолiтДумка

Притула буде балотуватися в мери Києва: перші подробиці

11 августа
18:06 2020

Український телеведучий Сергій Притула у вівторок, 11 серпня, офіційно заявив про свої наміри стати мером Києва. Він балотуватиметься на виборах 2020 як кандидат від партії "Голос". Якщо раніше інформація про політичні амбіції Притули була лише чутками, то сьогодні шоумен особисто підтвердив всі здогадки.

"Я хочу бачити кращий Київ … Я балотуюся на посаду мера Києва … Я дуже чекав цього дня .. Я розумію скепсис людей, але я хочу сказати, що я з великим задоволенням йду на ці вибори. Я збираюся робити історію успішного Києва, я йду з командою справжніх професіоналів — ви не знайдете там весільних фотографів, моїх кумів або учасників шоу "Вар'яти", — сказав Притула на з'їзді партії "Голос".

Притула буде балотуватися в мери Києва: перші подробиці Притула зазначив, що йде на вибори "з великим задоволенням" і якщо він стане мером, а через рік посада йому набридне, то "мандат він не складе".

"Київ — це мій дім. І для мене важливе відчуття захисту і безпеки в моєму домі. Це честь бути сьогодні серед вас — людей, які беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори. І я йду разом з вами", — додав Притула, звернувшись до своїх однодумців з партії "Голос".

Сергій Притула зазначив, що йому не все одно, що робиться в Києві: "Я хочу бачити Київ красивішим … В якому люди не старіють в пробках".

Нагадаємо, громадський діяч і бізнесмен Андрій Пальчевський, який балотується в мери Києва, розповів, навіщо йде в політику.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Oppo показала смартфон с телескопической камерой

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY