ПолiтДумка

ПриватБанк і Ощадбанк масово закривають відділення: названа причина

Октябрь 14
11:12 2020

Найпопулярніші українські банки в період за липень-вересень закрили 251 відділення. Станом на 1 жовтня, в країні залишилося 7 329 відділень. Найбільше відділень закрив "Ощадбанк", на другому місці — ПриватБанк. Представники банків пояснили, чому масово закриваються, і чи пов'язано це якось з карантином.

За інформацією Нацбанку, в третьому кварталі 2020 року державний "Ощадбанк" закрив 166 відділень, скоротивши їхню загальну кількість до 1 931. За цей же період ПриватБанк скоротив свою мережу на 83 відділення — до 1 750 відділень. Інші українські фінустанови також у зв'язку з карантином змушені були оптимізувати свою роботу та скоротили співробітників. "ТАСкомбанк" закрив 11 відділень (до 87), "Кредобанк" — 5 відділень (до 83).

За словами директора департаменту роздрібного бізнесу "Ощадбанку" Валерії Малахової, "це не просто механічне скорочення, а трансформація та оптимізація, які супроводжуються істотною зміною якості за рахунок розвитку мережі установ нового формату, збільшення кількості повноцінних універсальних відділень і укрупнення кількох маленьких відділень на базі знову створеного".

Керівник напрямку розвитку мережі ПриватБанку Андрій Козловський зазначив, що процес обслуговування, поведінка і запити клієнтів змінилися. Мережа відділень була побудована відповідно до викликів і стратегій минулих років, а на сьогоднішній день частина клієнтів обирає дистанційні канали обслуговування, у зв'язку з чим і довелося провести оптимізацію.

Станом на 1 жовтня Ощадбанк залишається лідером за кількістю відділень (1 931), на другому місці — ПриватБанк (1 750), далі "Райффайзен банк Аваль" (456), "Укрсиббанк" (278) і на п'ятому місці — "Укргазбанк" (269).

Нагадаємо, послугу FacePay24 в мобільному додатку Приват24 вже використовують 103 тисячі українців. Щодня кількість нових користувачів збільшується на 1000 осіб.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Oppo пока не планирует выпускать смартфоны со скручиваемыми экранами

Oppo пока не планирует выпускать смартфоны со скручиваемыми экранами

Читать всю статью

Мы в соцсетях