ПолiтДумка

Прогноз погоди на зиму 2020 від синоптиків Українського гідрометцентру

Октябрь 28
10:13 2020

Чим ближче до зими, тим правдивіші прогнози погоди, адже погода — дуже примхлива, залежить від безлічі факторів, тому передбачити її можна лише приблизно.

Начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко, стверджує, що є лише десять відсотків ймовірності того, що найближча зима принесе з собою морози і снігопади. 90 відсотків зі 100, що, як і в минулому році, зима 2020-2021 буде аномально сухою і теплою.

На думку Адаменко, погода протягом усіх трьох місяців буде засмучувати жителів України постійними відлигами, на зміну яким будуть ненадовго приходити морози. Доповнюватися це буде дощами, які під впливом низьких температур будуть ставати крижаними.Прогноз погоди на зиму 2020 від синоптиків Українського гідрометцентру Географічне положення України опинилося в зоні стрімкого кліматичного потепління. Підвищення середньорічної температури повітря випереджає всі мислимі і немислимі прогнози, зазначила метеоролог Укргідрометцентру.

Тетяна Адаменко нагадала, що в звіті метеорологічної організації, що працює при ООН, йдеться про те, що в світі до 2025 року середньорічна температура повітря буде найвищою за весь час спостережень. В Україні потепління буде безпрецедентним, вважає синоптик.

Дізнайтеся також прогноз погоди на осінь і перший місяць зими 2020 в Україні. Синоптики Укргідрометцентру розповіли про те, яких примх погоди очікувати найближчим часом і як до них підготуватися.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Разработчики выпустили восьмую версию языка программирования PHP

Разработчики выпустили восьмую версию языка программирования PHP

Читать всю статью

Мы в соцсетях