ПолiтДумка

Путін відреагував на падіння української економіки за період коронакризи

Октябрь 23
16:15 2020

Президент Росії Володимир Путін оцінив рівень української економіки в період коронакризи як критичний. Під час виступу на засіданні дискусійного клубу "Валдай" у четвер, 22 жовтня, Путін заявив, що після двох Майданів в Україні такий стан економіки, "ніби не одна пандемія пройшла". А в період коронавіруса ситуація стала ще більш критичною.

"Подивіться на Україну: 2004 рік — одна революція, 2014 рік — інша революція, переворот державний. Результат? Порахуйте статистику самих українських служб статистичних, падіння виробництва, як ніби у них не одна пандемія пройшла там уже", — зазначив Путін.

Президент РФ також згадав про "спільне радянське минуле" з Україною, зазначивши, що деяких галузей виробництва, якими пишався весь Радянський Союз і сама Україна, вже не існує.

"Авіабудування, суднобудування, ракетобудування, це те, що створювалося поколіннями громадян Радянського Союзу, усіма республіками. І чим, звичайно, могла і повинна була пишатися Україна — цього майже нічого не існує", — додав Путін.

Незважаючи на те, що в Росії вже з'явилася вакцина від коронавіруса, Володимир Путін поки не поспішає вакцинуватися. Очевидно, він все ж боїться, що вітчизняна вакцина не спрацює. Тому поки що російський президент максимально обмежує контакти з зовнішнім світом, хоча в новинах іноді з'являються кадри, як Путін приймає у себе керівників тієї чи іншої галузі та спілкується з ними без масок.

Нагадаємо, спецслужби Німеччини прийшли до висновку, що російського опозиціонера Олексія Навального могли отруїти двічі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Аналитики предсказали снижение выручки на рынке носимой электроники

Аналитики предсказали снижение выручки на рынке носимой электроники

Читать всю статью

Мы в соцсетях