• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Рада продовжить розгляд земельних поправок

17 марта
09:47 2021

Народні депутати в середу продовжать розгляд у повторному другому читанні проєкту закону №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний засідання, оприлюднений на сайті Верховної Ради.

Напередодні, у вівторок, парламентарії розглянули 160 поправок до законопроєкту №2194. Усього до проєкту внесено 3128 поправок.

Крім того, порядок денний також містить законопроєкт №2195 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони».

У другому читанні заплановано розгляд проєкту закону №3952 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях».

Читайте також: У Раді зареєстрували законопроєкт про відповідальність виробників вакцин

Серед іншого, передбачено розгляд законопроєктів №4020 «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» та №4543 «Про внесення зміни до розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» щодо приватизації об’єктів великої приватизації».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Мурашки и покалывания в руках и ногах: что это значит?

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY