ПолiтДумка

Рада схвалила проміжний звіт ТСК щодо «вагнерівців»

30 ноября
11:31 2021

ВР ухвалила постанову про проміжний звіт ТСК з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб, що могли сприяти порушенню суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці.

Як передає Укрінформ, за відповідне рішення проголосував 251 народний депутат.

У документі, зокрема, пропонується взяти до відома проміжний звіт ТСК про виконану роботу за шість місяців діяльності, який містить пропозиції та висновки комісії за результатами проведеного розслідування.

Також документ передбачає направлення проміжного звіту ТСК до Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки, Державного бюро розслідувань для розгляду в межах компетенції та відповідного реагування.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 19 травня 2021 року створила ТСК з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, які могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України та становити загрозу національній безпеці України. Вона, зокрема, займається розслідуванням зриву операції щодо затримання представників ПВК Вагнера.

15 листопада голова ТСК, народний депутат із фракції «Слуга народу» Мар’яна Безугла повідомила, що комісії не вдалося встановити, хто з українських посадовців прийняв рішення про відтермінування проведення спецоперації по затриманню членів ПВК «Вагнер».

Міжнародна група журналістів-розслідувачів Bellingcat 17 листопада опублікувала розслідування про спецоперацію із затримання бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера, в якій аналізує обставини та причини її зриву. Зокрема, в матеріалі ідеться про те, що керівник ОП Андрій Єрмак пропонував відтермінувати спецоперацію на тиждень у зв’язку з досягненням домовленостей про припинення вогню на сході України.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Оперативная сводка штаба ВСУ на 18:00 6 октября 2022 года — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY