ПолiтДумка

Рамафоса про врегулювання війни в Україні: Територіальна цілісність має дотримуватися

19 сентября
22:45 2023

Мирне врегулювання війни РФ проти України має базуватися на дотриманні закріпленого в Статуті ООН принципу поваги до територіальної цілісності.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив президент Південно-Африканської республіки Матамела Сіріл Рамафоса у вівторок під час загальних дебатів 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

«У цьому конфлікті (загарбницькій війні РФ проти України – ред.), як і у всіх конфліктах, ми наполягаємо на тому, що закріплений у Статуті ООН принцип поваги до територіальної цілісності кожної країни повинен дотримуватися», — сказав він.

Читайте також: Незалежні експерти не виявили доказів постачання зброї з ПАР до Росії — Рамафоса

Рамафоса вказав на підтримку ПАР так званої «Африканської мирної ініціативи», яка спрямована на мирне врегулювання війни РФ проти України та припинення страждань усіх, хто постраждав від війни та її наслідків.

«Як міжнародна спільнота, ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб сприяти конструктивному діалогу, так само як і утримуватися від будь-яких дій, що розпалюють конфлікт», — заявив він.

Читайте також: Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з президентом ПАР

Як повідомляв Укрінформ, у Нью-Йорку у вівторок відкрилися загальні дебати в рамках тижня високого рівня 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, у яких бере участь Президент України Володимир Зеленський.

Фото: ©Phill Magakoe

Share

Статьи по теме

Последние новости

Стрес у сучасному суспільстві джерела, вплив, способи подолання

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY