ПолiтДумка

Реформа МВС провалена: заступник Авакова назвав ім’я головного винуватця

Июнь 09
14:44 2020

Заступник Арсена Авакова знає, хто винен у тому, що реформа української поліції не відбулася до кінця. Антон Геращенко, який останнім часом усюди світиться не лише як заступник, але і як активний спікер Авакова, назвав ім’я цієї людини. На думку Геращенко, це – колишня керівниця української поліції Хатія Деканоїдзе. Про це заступник голови МВС заявив в інтерв’ю, яке він дав “Радіо Свобода”.

Геращенко вважає, що затіяна нею переатестація поліцейських ні до чого не призвела. Приміром, один із підозрюваних у зґвалтуванні жінки в Кагарлику, свого часу, успішно пройшов “чистилище”, залишившись служити у поліції. Отже, Деканоїдзе не досягла бажаного результату.

Однак при цьому сама Деканоїдзе нещодавно, вже після подій у Кагарлику та Броварах, завила, що майже всі поліцейські, які не пройшли крізь сито атестації, повернулися на свої місця через суди. Згідно з даними, якими вона володіє, таких виявилося 93%, і лише решта 7% чи то не захотіли, чи то дійсно не змогли довести у суді свою профпридатність.

До речі, і вона, і давній заклятий “друг” Авакова, Міхеїл Сакашвілі, вважають, що реформувати потрібно було одночасно всю правоохоронну систему країни, включаючи також і суд та прокуратуру. Однак цього не сталося. Через це і провалилася реформа поліції. Адже звільнені хабарники і казнокради пішли відстоювати справедливість в інших хабарників. Причому, багато з них давно були знайомі особисто.

The post Реформа МВС провалена: заступник Авакова назвав ім’я головного винуватця appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Пятая часть глобально поставленных смартфонов будет поддерживать 5G

Пятая часть глобально поставленных смартфонов будет поддерживать 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях