ПолiтДумка

Renault Arkana від ЗАЗ підніс ще один сюрприз — це суттєво все змінює

Сентябрь 18
14:16 2020

Купе-кросовер Renault Arkana, чиє серійне виробництво почалося на ЗАЗі, потрібно називати з наголосом на останню буку «a» — ArkanA. Про це в своєму інтерв'ю Авто24 розповів гендиректор Renault в Україні Даніель Філіп.

За словами Даніеля Філіпа, рішення про те, що в слові Arkana потрібно робити наголос на останню буку «a», прийняли в українському офісі Renault. Це зроблено для більш виразного позиціонування нового французького кросовера на ринку.

Крім того, про Arkana потрібно говорити не в жіночому, а в чоловічому роді. Таке рішення теж прийняли в українському офісі Renault.

Нагадаємо, що ЗАЗ тепер буде серійно випускати купе-кросовер Renault Arkana. Машинокомплекти він буде отримувати з РФ. Перші українські Arkana вже з'явилися у дилерів.

Renault Arkana від ЗАЗ підніс ще один сюрприз - це суттєво все змінює Український Arkana пропонується покупцям в чотирьох комплектаціях — Life, Zen, Intense, і Intense+.

У базовій комплектації він коштує 497 900 грн (якщо за програмою «Рено Бонус», то 467 900 грн). Такий кросовер оснащується 1,6 бензиновим двигуном потужністю 114 к.с, який працює разом з 5-ступінчастою коробкою передач. Привід — 2WD.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В УЗ заявили о нецелесообразности остановки ж/д транспорта

Читать всю статью

Мы в соцсетях