ПолiтДумка

Рішення щодо надійності Nord Stream 2 не повинні ухвалюватися похапцем – Кулеба

27 октября
12:32 2021

Україна засмучена висновком Мінекономіки Німеччини щодо безпечності і надійності газопостачання газопроводом «Північний потік-2» і продовжить працювати з німецькими партнерами, аби рішення щодо цього газогону не ухвалювалися похапцем.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в середу, 27 жовтня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Що стосується рішення німецького регулятора, то ми ним засмучені. Вже є позиція «Нафтогазу» з цього питання… Ми доведемо свою позицію до німецьких партнерів і будемо просити їх і працювати з ними над тим, щоб рішення щодо «Північного потоку-2» не ухвалювалися похапцем, швидко, без ретельного аналізу та вивчення», — сказав Кулеба.

Водночас він наголосив, що якими б швидкими не були дії німецького регулятора, все одно ключовим питанням є залучення до процесу сертифікації «Північного потоку-2». Європейської Комісії, а кінцевою метою — застосування Третього енергетичного пакета до його функціонування.

Читайте також: Україна підготувала низку кроків у разі припинення Росією газопостачання – Кулеба

Як повідомлялося, Міністерство економіки Німеччини повідомило, що завершило аналіз надійності газових поставок по «Північному потоку-2» і передало його результати Федеральному відомству мереж (Bundesnetzagentur).

Експерти Мінекономіки дійшли висновку, що сертифікація нового газопроводу не загрожує безпеці газопостачання Німеччини та ЄС.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко висловив жаль, що Міністерство економіки та енергетики Німеччини не консультувалося з Україною, приймаючи рішення про сертифікацію російського газопроводу «Північний потік-2».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Бізнесмени, які публічно підтримали Трампа, за час його роботи втратили мільярди доларів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!