ПолiтДумка

РНБО доручила уряду проаналізувати роботу керівництва Міндовкілля

17 октября
13:05 2021

Рада національної безпеки та оборони дала Прем’єр-міністру доручення на найближчому засіданні Кабміну розглянути роботу очільників Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу за підсумками засідання РНБО сказав Олексій Данілов.

За його словами, у п’ятницю міністр Роман Абрамовський доповідав на засіданні Радбезу про стан виконання Міндовкілля попередніх рішень РНБО. “На жаль, міністерство в недостатніх обсягах виконує укази Президента. Тому під протокольне доручення було звернення членів РНБО до Прем’єр-міністра з проханням розглянути питання роботи керівництва міністерства на найближчому засіданні уряду”, — повідомив Данілов.

Які конкретно претензії є до керівництва природоохоронного відомства, він не уточнив.

“Усі мають нести відповідальність за свою роботу. Якщо людина не виконуватиме рішень Ради нацбезпеки й оборони, введених в дію указами Президента, немає значення, про які прізвища йдеться”, — сказав Данілов пізніше, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи нестиме персональну відповідальність за ситуацію в енергетиці глава профільного міністерства Герман Галущенко.

Читайте також: Лише третина промислових гігантів модернізували виробництво — Міндовкілля

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою врегульовуються питання функціонування єдиної екологічної платформи “ЕкоСистема“, запущеної Міндовкілля в тестовому режимі ще у травні. За словами Романа Абрамовського, це єдиний ресурс перевіреної екологічної інформації та отримання екологічних адмінпослуг.

«На її базі ми вже відкрили 66 реєстрів і постійно працюємо над збільшенням кількості оприлюднених наборів екологічних даних. Вони доступні кожному громадянинові нашої країни“, — зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В мире началась грандиозная экспансия китайских автомобилей

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY