ПолiтДумка

РНБО запустила систему моніторингу олігархів

18 сентября
03:27 2021

Рада національної безпеки і оборони запустила систему моніторингу олігархів.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов сказав на брифінгу за результатами засідання РНБО, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За його словами, розробка цієї системи була необхідна в рамках законопроєкту про олігархів, який готується до другого читання.

«Апарату РНБО було поставлено завдання розробити систему моніторингу, і ми сьогодні мали звіт про те, що в Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію в серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній Раді повинні бути під системою нашого моніторингу», — сказав Данілов.

За словами секретаря РНБО, система може працювати з відкритими документами, для службового користування і секретними.

Читайте також: Україна введе санкції проти причетних до виборів у Держдуму на окупованих територіях — РНБО

«Вона побудована таким чином, щоб у разі прийняття у Верховній Раді закону ми відразу могли відреагувати на всі ті питання, які перед нами поставить законодавець», — додав Данілов.

Данілов каже, що зараз не всі народні депутати хочуть голосувати за проєкт закону про олігархів.

“Зараз (щодо цього документа — ред.) — справа за депутатами, і не всі вони мають бажання голосувати за цей проєкт закону. Єдине, що хотів я наголосити на тому, що Президент вніс (до парламенту — ред.) законопроєкт, як він і обіцяв. А коли політики ідуть до влади, у всіх без винятку одна і та сама теза: “Ми будемо боротися з олігархами”. І як тільки вони потрапляють у владні кабінети, як тільки вони отримують те чи інше крісло, ту чи іншу посаду, вони чомусь забувають про те, що вони обіцяли виборцям”, — зазначив Данілов.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада на позачерговому засіданні 1 липня ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт про деолігархізацію.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У парламенті Франції закликають «зняти табу» на заборону Києву завдавати ударів по РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!