ПолiтДумка

Росія планує зірвати Саміт миру — Зеленський

24 апреля
18:52 2024

Президент Володимир Зеленський, заявив, що Росія має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру.

Як Зеленський повідомив у Фейсбуці, про це він сказав під час зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні, та нашими дипломатами, передає Укрінформ.

«У нас є точна інформація від розвідки – конкретні дані, – що Росія не просто хоче зірвати Саміт миру, але й має конкретний план, як це зробити: як зменшити участь країн, як діяти, щоб миру не було ще довше. І ми разом повинні цьому протидіяти – повинні працювати в єдності заради справедливого миру», — зазначив Зеленський.

За його словами, всі однаково зацікавлені, щоб примусити Росію до миру і поваги до міжнародного права.

«Світова більшість здатна це забезпечити. Глобальний саміт миру у Швейцарії дає всім нам реальний шанс на справедливий мир і відновлення дієвості міжнародного права. Разом спрямовуємо силу світу, щоб наблизити справедливий мир для України», — наголосив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, за словами Зеленського, Глобальний саміт миру може й повинен довести, що не хтось один буде визначати, як жити всім іншим у світі, а світова більшість – спільно і на основі міжнародного права.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!