ПолiтДумка

Ротару з віком стає дорожче: стало відомо про казкові заробітки співачки

Июль 28
13:12 2020

Софія Ротару – співачка на всі часи. Зірка, чиє перебування на сцені вже вимірюється півстолітнім стажем, не втрачає популярності. Вона, як і раніше, бажана, жадана, і до того ж, дуже дорого коштує.

Так, Євгеній Морозов, який є промоутером і генеральним директором компанії "Ру-концерт", розкрив таємниці гонорарів деяких зірок шоу-бізнесу. Зокрема, однією з найбільш високооплачуваних є Софія Ротару. Зі своїми гонорарами вона може дати фору будь-якій молодій зірці. Причому з віком Софія Михайлівна не втрачає в ціні, а стає дедалі дорожче.

"Я тут цікавий прайс знайшов 98 року. Докризовий. Гонорар Алли Пугачової у той час становив 25 тисяч доларів. Софія Ротару коштувала 17 тисяч доларів. У той час це були великі гроші", — поділився Морозов із "Комсомольською правдою".

Ротару з віком стає дорожче: стало відомо про казкові заробітки співачки

Однак з тих пір гонорари артистів суттєво підросли. На місце старої бізнес-еліти, що піднялася в буремні 90-і, прийшло нове покоління, що складається в основному вже з дітей тих, перших, бізнесменів. У них більше грошей, більше амбіцій і вони готові більше платити зіркам, які їх розважають. Але щоб зірки, звичайно, були справжні. Софія Ротару – одна з таких, що не тьмяніють.

Тепер її гонорар за один виступ коштує близько 70 тисяч доларів. Тобто, Софія Михайлівна нині "вартує" в чотири рази дорожче, ніж коштувала 22 роки тому. Правда, через пандемію і тривалий карантин артисти зазнали великих збитків. У них зірвалося чимало корпоративів. Та й багато бізнесменів після простоїв не готові платити артистам за виступ такі гроші. Однак зірки ціни не зменшують і стоять на своєму.

Нагадаємо, за час карантину Софія Ротару за найскромнішими підрахунками, втратила близько 600 тисяч євро. Та й зараз, коли шоу-бізнес став потихеньку оживати, співачці все ще доводиться відмовлятися від виступів у Росії. Адже авіасполучення з РФ немає.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях