ПолiтДумка

Саакашвілі та Рамзес ІІ: політик розповів, як його наздогнала помста фараона

Июнь 29
11:05 2020

Міхеїл Саакашвілі, яий бачив за свою політичну кар’єру чимало людей і подій, розповів про містичний випадок у своїй біографії, пов’язаний із відвідинами Єгипту. Причому випадок цей настільки містичний, що політик про деякі деталі цієї історії промовчав, заявивши, що є сили, які не варто турбувати. На відвертість його викликав Дмитро Гордон під час інтерв’ю з ним.

Сталося це під час перебування Міхеїла Саакашвілі президентом Грузії. Каже, що у нього в країні тоді якраз була політична криза з парламентом. Йому потрібно було зібратися з силами і хоч на пару днів відволіктися від політики. Захотілося зануритися в теплу воду і попірнати. А оскільки була зима, то найближчим теплим місцем виявився Єгипет.

Взявши з собою двох охоронців, він полетів у Єгипет на короткочасний відпочинок. Полетів звичайним рейсом і нікому не повідомляв про свій візит, оскільки він був абсолютно не офіційним.

Проте єгипетська служба безпеки про все дізналася, і вже ввечері першого дня, йому телефонував президент Єгипту в готель в Шарм-ель-Шейху, де він зупинився.

“Він каже мені: “Михайло, як добре, що ти приїхав. А то проти нас чорний піар такий на заході, кажуть у нас небезпечно”. Щоправда, за кілька днів у них кількох туристам голови відрізали на сусідньому курорті. А так все нормально, – сміючись пригадав Саакашвілі.

При цьому президент Єгипту сказав, що зараз він з візитом у Південній Америці, тому не зможе зустрітися з Михеїлом, однак пришле до нього своїх міністрів, щоби ті показали йому Каїр. Заперечення не приймалися.

Незабаром після цього дзвінка на порозі кімнати Саакашвілі з’явилось двоє людей, які завантажили його в літак і повезли в Каїр. Там знайшли йому строгий костюм, щоб зробити картинку для камер і надати його візиту офіційності. Його повели показувати місцеві визначні пам’ятки: усипальницю Хеопса, Сфінкса, потім музей.

“Ми подивилися Тутанхамона вийшли, далі там лежав Рамзес ІІ. Мені сказали: Це Рамзес ІІ. Я кажу: “Як класно – Рамзес ІІ”. Першу книгу якраз мій прадід перекладав Болеслава Пруса “Фараон”, – пригадує Саакашвілі.

І тут стався той самий момент.

“Хтось там запропонував Рамзесу ІІ потиснути руку. Я не буду розповідати деталі. Нічого поганого не сталося. Але через кілька днів я був з візитом у Туреччині. На своєму літаку літали. І у мене з собою був велосипед. Ввечері вийшов на велосипеді покататися. Якась сила повалила мене з велосипеда і праву руку, ту саму, я зламав в п’яти місцях. Так що треба з цими речами обережніше”, – розповідає політик.

До речі, в тому ж інтерв’ю він розповів про містичний випадок, який стався з Віктором Януковичем. Про це він чув від самого Януковича.

The post Саакашвілі та Рамзес ІІ: політик розповів, як його наздогнала помста фараона appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Президент увів Литвиненка до складу РНБО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".