ПолiтДумка

Саакашвілі заговорив про свою нову посаду: “Оголосять вже найближчим часом”

Май 31
18:22 2020

Міхеїл Саакашвілі заінтригував українців гучною заявою. Він запевнив, що незабаром отримає нову посаду в уряді, і про його призначення президент Володимир Зеленський оголосить вже найближчим часом.

Яку конкретну посаду займе екс-глава Одеської ОДА та колишній президент Грузії на цей раз, точно не відомо. На питання журналістів, чи пов’язана ця посаду з роботою в Кабміні, Саакашвілі відповів, що зустрічався з Михайлом Федоровим, який очолює Міністерство цифрово трансформації, а раніше у нього були консультації з кількома народними депутатами і з представниками Офісу президента. Тому, ймовірно, Міхеїл Саакашвілі займе крісло в одному з цих відомств.

Раніше ходили чутки про те, що Міхеїл Саакашвілі стане віце-прьмьером і буде курувати реформи в країні в цілому, а також візьме участь у переговорах з Міжнародним валютним фондом. Однак президенту так і не вдалося зібрати більшість голосів “Слуги народу” на цьому голосуванні.

Раніше Міхеїл Саакашвілі поділився своїми міркуваннями щодо взаємодії держави і бізнесу. За даними, озвученими Саакашвілі, у великих містах України майже третина підприємств, що належать до сфери торгівлі і послуг, не мають відкриватися після карантину — вони збанкрутували. Саме тому влада повинна всіляко підтримувати бізнес у виході з кризи.

The post Саакашвілі заговорив про свою нову посаду: “Оголосять вже найближчим часом” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Хакеры научились взламывать спутники, причем практически беззатратно

Хакеры научились взламывать спутники, причем практически беззатратно

Читать всю статью

Мы в соцсетях