ПолiтДумка

Саакашвілі заговорив про свою нову посаду: “Оголосять вже найближчим часом”

31 мая
18:22 2020

Міхеїл Саакашвілі заінтригував українців гучною заявою. Він запевнив, що незабаром отримає нову посаду в уряді, і про його призначення президент Володимир Зеленський оголосить вже найближчим часом.

Яку конкретну посаду займе екс-глава Одеської ОДА та колишній президент Грузії на цей раз, точно не відомо. На питання журналістів, чи пов’язана ця посаду з роботою в Кабміні, Саакашвілі відповів, що зустрічався з Михайлом Федоровим, який очолює Міністерство цифрово трансформації, а раніше у нього були консультації з кількома народними депутатами і з представниками Офісу президента. Тому, ймовірно, Міхеїл Саакашвілі займе крісло в одному з цих відомств.

Раніше ходили чутки про те, що Міхеїл Саакашвілі стане віце-прьмьером і буде курувати реформи в країні в цілому, а також візьме участь у переговорах з Міжнародним валютним фондом. Однак президенту так і не вдалося зібрати більшість голосів “Слуги народу” на цьому голосуванні.

Раніше Міхеїл Саакашвілі поділився своїми міркуваннями щодо взаємодії держави і бізнесу. За даними, озвученими Саакашвілі, у великих містах України майже третина підприємств, що належать до сфери торгівлі і послуг, не мають відкриватися після карантину — вони збанкрутували. Саме тому влада повинна всіляко підтримувати бізнес у виході з кризи.

The post Саакашвілі заговорив про свою нову посаду: “Оголосять вже найближчим часом” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Байден узгодив позиції з європейськими лідерами перед розмовою з Путіним

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY