ПолiтДумка

Санкції і військова допомога: у Бундестазі назвали шлях завершення війни в Україні

07 сентября
21:35 2022

Завершити війну рф проти України можуть лише жорсткі санкції та західна зброя для України, але не хибні компроміси з путіним, які лише призведуть до розширення війни на інші частини Європи.

Таке переконання висловив депутат від опозиційного блоку консерваторів — ХДС/ХСС — Юрген Гардт, виступаючи в дебатах у Бундестазі 7 вересня, передає кореспондент Укрінформу.

«Я стверджую, що є лише один шлях завершити цей конфлікт, а саме продовжувати подвійну стратегію», — заявив депутат.

Він пояснив, що йдеться про, те, щоби, з одного боку, посилювати санкції проти рф, запровадити їх восьмий пакет і суттєво розширити коло підсанкційних осіб, а також вдосконалювати санкційний режим, щоби не було жодних лазівок для режиму.

З іншого боку, Гардт закликав підсилювати допомогу військовому спротиву України, щоби вона могла захищатися від російської агресії, «адже лише в такому випадку путін дійде висновку, що продовжувати цю війну буде означати більший ризик, ніж розпочати розумні справедливі переговори щодо того, як можна завершити цю війну».

Читайте також: Шольц пояснив, чому Німеччина не постачає Україні танки та бойову авіацію

На переконання політика, мир, який путін хоче нав’язати Україні та світу на своїх умовах не призведе до успіху, а люди, які вірять, що можна досягти компромісу з диктатором в москві, приміром, визнати його право анексувати якусь частину України, а взамін «знову отримати мир і дешевий газ», помиляються. Це лише заохотить агресора продовжувати – в Грузії, Молдові, незабаром постане питання сухопутного кордону до Калінінграду.

«І через короткий, або більш довгий проміжок часу, ми, як Німеччина, як Європа, як НАТО вступимо в конфлікт з росією, чого ми наразі, дякувати Богу, за підтримки з боку України, завдяки мужності українців можемо уникнути», — заявив депутат.

Отже, за його словами, допомога Україні виправдана не лише з моральної точки зору, але й є цілком прагматичною, адже українці насправді воюють і за німців також.

Гардт у черговий раз поставив питання щодо необхідності постачання Україні необхідних важких озброєнь, про що йому сказав під час нещодавньої зустрічі в Берліні прем’єр-міністр України Деніс Шмигаль. Німецький політик не розуміє, чому ФРН може постачати танки Leopard Словаччині з тим, щоби та могла передавати свої танки Україні, але не може поставити їх напряму ЗСУ. Або чому уряд ФРН не схвалює відправку в Україну танків Marder, які стоять на підприємствах, готові до відправки. Всі пояснення уряду щодо узгодження з союзниками консервативний депутат назвав відмовками.

Читайте також: Німеччина може розширити поставки зброї в Україну — Шмигаль

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт, виступаючи на тих же дебатах пообіцяла продовжувати підтримку України, але повторила, що з запасів Бундесверу передавати більше нема чого, натомість заявила, що Німеччина працюватиме над проблемою разом з партнерами.

Федеральний уряд оновив перелік військової техніки, яку передав або планує передати Україні. В порівнянні з попереднім тижнем у переліку того, що було передано, позначені РЛС COBRA та 3 (зі загалом 20) зенітних танків GEPARD.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Глава МЗС Естонії про ракетну атаку по Дніпру: Ми могли цьому запобігти, але не змогли

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!