ПолiтДумка

САП просить суд заарештувати Сольського і призначити заставу майже у ₴200 мільйонів

25 апреля
02:42 2024

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Вищий антикорупційний суд обрати запобіжний заходу міністру аграрної політики і продовольства Миколі Сольському у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі близько 200 млн грн.

Про це у коментарі журналістам заявив сам Сольський, відповідаючи на запитання Укрінформу, який запобіжний захід для нього просить сторона обвинувачення.

«(Просять — ред.) стандартний (запобіжний захід — ред.) у таких історіях — арешт або застава. І застава велика, якщо не помиляюся — біля 200 мільйонів», — заявив Сольський.

Він сказав, що не вважає себе винним.

Як зазначив Сольський, НАБУ робить свою роботу і він до цього ставиться спокійно.

«Очевидно, що суддя і всі інші, і ви, і всі решта, мають почути нашу позицію. Після цього і ви, і всі решта будуть робити висновки», — заявив він.

Як повідомляв Укрінформ, 23 квітня у НАБУ заявили, що правоохоронці викрили чинного міністра на заволодінні держземлею на 291 млн гривень та на спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн.

Читайте також: ВАКС переніс на завтра обрання запобіжного заходу Сольському

Сам Сольський, коментуючи вручену йому підозру, зазначив, що події стосуються періоду 2017-2018 років, коли він був адвокатом і не був ні міністром аграрної політики та продовольства, ні головою Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики.

За його словами, обставини семирічної давнини стосуються спору між державними підприємствами та фізособами, зокрема військовими АТО, за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону.

Він заявив, що спори вирішуються судами, в тому числі Верховним судом, і що, як йому відомо, наразі низка рішень констатують відсутність права держпідприємств на землі, які, ймовірно, має на увазі НАБУ.

Сьогодні, 24 квітня, ВАКС почав обирати запобіжний захід Сольському.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!