ПолiтДумка

Секретар РНБО назвав слабке місце російської системи

23 апреля
05:13 2024

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Литвиненко вважає слабким місцем російської системи гіперцентралізацію.

Про це він сказав у інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, передає Укрінформ.

«Подивіться на ситуацію в Махачкалі, Башкортостані. Чи могли вони зупинити ці виступи? Без питань, пригожинський бунт. Чи могли це вирішити? Могли. Просто не дали команди з Кремля. Без нього важливі рішення не ухвалюються. Це збільшує можливість помилки», — сказав Литвиненко.

Він також навів класифікацію російської еліти одного з європейських аналітичних центрів. «Вони розділили всю російську еліту на три групи: «заручники», «опортуністи» та «віряни». «Вірян» — найменше, а «заручників» найбільше, відсотків 60. Це ті самі прагматики, у яких поступово починає діяти стокгольмський синдром», — сказав секретар РНБО.

Водночас він зауважив, що «ми маємо зрозуміти для себе, що Росія ніколи так добре не жила, як наразі». «Я вважаю, що ситуація в Росії на сьогодні — це крихка стабільність. Це, цитуючи назву однієї відомої книги, може бути назавжди, доки не закінчиться», – сказав Литвиненко.

На його думку, Росія може вийти зі стадії мобілізації та повернутися до мирної економіки: «Потрібна зміна керівництва, а отже, і зміна режиму».

Читайте також: Путін хоче повторити сценарій 1999-го, але нічого в нього не вийде

Як повідомлялось, Президент Володимир Зеленський 29 березня провів перше засідання Ради національної безпеки та оборони після зміни секретаря РНБО, на якому назвав п’ять пріоритетів.

Фото: пресслужба РНБО


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Кароліна Ашіон думає про усиновлення дитини

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!