ПолiтДумка

Що буде з курсом долара в Україні після продовження карантину: прогноз аналітиків

Октябрь 13
12:02 2020

Карантин в Україні збираються продовжити до 31 грудня, і багатьох цікавить, чи відобразиться це якось на курсі долара. Валюта вже кілька днів поспіль знижує оберти і аналітики прогнозують, що паніки на валютному ринку у зв'язку з продовженням карантинних обмежень на даний момент немає.

Аналітик Олександр Паращій нагадав, як у березні, після оголошення карантину, два тижні була паніка і Нацбанку довелося влити в економіку близько 2 млрд доларів. Тоді курс долара виріс з 24,7 грн/дол., до 28,1 грн/дол.

Цього разу, за словами аналітика, паніки на валютному ринку не буде. Крім того, він не виключає, що подальший карантин призведе до зміцнення гривні. Адже якщо будуть нові обмеження, попит на долар змешиться. Зміцненню курсу посприяє і покупка іноземцями українських державних цінних паперів (ОВДП).

На сьогоднішній день, 13 жовтня, курс долара виріс на чотири копійки, у порівнянні з попереднім банківським днем. Купити американську валюту у вівторок можна буде за 28,25 грн /дол. Це перше подорожчання валюти за останні п'ять днів. Євро піднявся в ціні до 33,34 грн/євро. З п'ятниці, 9 жовтня, європейська валюта утримувалася на рівні 33,27 грн /євро.Що буде з курсом долара в Україні після продовження карантину: прогноз аналітиків До виборів в Україні 25 жовтня валюта сильно коливатися не буде. На валютному ринку, як і ранішеЮ попит переважає над пропозицією, тому якщо НБУ не буде викуповувати надлишок валюти, утримуючи курс долара, гривня може планомірно зміцниться до 28,00 грн /дол. Принаймні, на цьому тижні долар точно дорожчати не буде, переконані аналітики.

Раніше повідомлялося, що експерти пропонують українцям переводити свої заощадження в американську валюту.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Очень тонко: Nissan обновил Leaf

Читать всю статью

Мы в соцсетях