ПолiтДумка

Що станеться з організмом, якщо їсти яблука щодня

Август 03
17:40 2020

Яблука вкрай необхідні для нашого травлення і їх регулярне вживання сприяє зростанню корисних бактерій, що проживають в кишечнику. Вчені з'ясували, що щоденне споживання яблук сприяє виробленню жирних кислот, ідеальних для забезпечення кислотно-лужного балансу в кишечнику. Саме тому так важливо включати цей фрукт в свій раціон.

Однак, чи всім можна їсти яблука в необмеженій кількості щодня? І чи так безпечні яблучні дієти? Не варто забувати, що до складу яблук входить груба клітковина, яка може викликати загострення колітів і спровокувати порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Тим, у кого гастрит або виразка дванадцятипалої кишки, яблука протипоказані. З проблемами з підшлунковою яблука також їсти не рекомендується.

Вживати яблука на ніч не рекомендується, так як вони сприяють газоутворення. У післяопераційний період яблука також краще не їсти. Якщо у вас діабет, не можна їсти солодкі червоні яблука, краще обирати зелені.

Що станеться з організмом, якщо їсти яблука щодня

Унікальною властивістю яблук є вміст антиоксидантів. Яблука займають лідируючі позиції серед інших фруктів за змістом цих речовин. Їх потрібно їсти зі шкіркою, так як саме в шкірці міститься велика кількість корисних речовин. У насінні яблук міститься багато йоду, тому 5-6 з'їдених зерняток підуть вам тільки на користь.

Яблука дуже корисні гіпертонікам, так як сприяють зниженню кров'яного тиску в організмі. У цьому фрукті містяться органічні кислоти, які зміцнюють стінки судин, а також кислота, яка розчиняє щавлеву кислоту і солі калію.

Раніше медики назвали продукти харчування, які руйнують щитовидку.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях