ПолiтДумка

Що станеться з організмом, якщо їсти яблука щодня

Август 03
17:40 2020

Яблука вкрай необхідні для нашого травлення і їх регулярне вживання сприяє зростанню корисних бактерій, що проживають в кишечнику. Вчені з'ясували, що щоденне споживання яблук сприяє виробленню жирних кислот, ідеальних для забезпечення кислотно-лужного балансу в кишечнику. Саме тому так важливо включати цей фрукт в свій раціон.

Однак, чи всім можна їсти яблука в необмеженій кількості щодня? І чи так безпечні яблучні дієти? Не варто забувати, що до складу яблук входить груба клітковина, яка може викликати загострення колітів і спровокувати порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Тим, у кого гастрит або виразка дванадцятипалої кишки, яблука протипоказані. З проблемами з підшлунковою яблука також їсти не рекомендується.

Вживати яблука на ніч не рекомендується, так як вони сприяють газоутворення. У післяопераційний період яблука також краще не їсти. Якщо у вас діабет, не можна їсти солодкі червоні яблука, краще обирати зелені.

Що станеться з організмом, якщо їсти яблука щодня

Унікальною властивістю яблук є вміст антиоксидантів. Яблука займають лідируючі позиції серед інших фруктів за змістом цих речовин. Їх потрібно їсти зі шкіркою, так як саме в шкірці міститься велика кількість корисних речовин. У насінні яблук міститься багато йоду, тому 5-6 з'їдених зерняток підуть вам тільки на користь.

Яблука дуже корисні гіпертонікам, так як сприяють зниженню кров'яного тиску в організмі. У цьому фрукті містяться органічні кислоти, які зміцнюють стінки судин, а також кислота, яка розчиняє щавлеву кислоту і солі калію.

Раніше медики назвали продукти харчування, які руйнують щитовидку.

Share

Статьи по теме

Последние новости

США готують нові санкції проти Росії через Навального

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".