ПолiтДумка

Шмигаль подякував Макрону за ініціативу створення Європейської політичної спільноти

07 октября
08:22 2022

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Президенту Франції Еммануелю Макрону за створення Європейської політичної спільноти, перше засідання якої розпочалось у Празі.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль написав у Телеграмі.

«Вдячний Президенту Франції Еммануелю Макрону за ініціативу створення такої платформи та Прем’єр-міністру Петру Фіалі й уряду Чехії за долучення нашої країни до обговорення актуальних питань, а також за послідовну підтримку в боротьбі українського народу проти російських загарбників», — зазначив Шмигаль.

Він додав, що на запрошення Чехії українська делегація бере участь у сесії ЄПС. В онлайн-форматі вже виступив Президент України Володимир Зеленський. Загалом до заходу долучилися лідери 44 країн.

Читайте також: Європейська політична спільнота може стати Європейською спільнотою миру — Зеленський

Як повідомлялося, 6-7 жовтня в Празі, столиці головуючої в ЄС Чеської Республіки, відбувається неформальний саміт ЄС, який у перший день роботи розгляне ініціативу створення Європейської політичної спільноти. В обговоренні в онлайн форматі виступив Президент України Володимир Зеленський.

Другий день саміту, власне, засідання Європейської ради, присвячено розгляду усього комплексу питань, пов’язаних із російською агресією проти України, включаючи продовження підтримки України в її боротьбі з російським вторгненням, шляхи подолання енергетичної кризи в ЄС та реагування на зростання цін на глобальному ринку енергії та продовольства.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Monarch Tractor: у Каліфорнії розпочали випуск безпілотних електричних тракторів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY