ПолiтДумка

Шмигаль зробив резонансну заяву: «Карантин триватиме ще дуже довго»

Сентябрь 01
18:36 2020

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зробив заяву, яка шокувала більшість українців. За словами глави українського уряду, карантин в країні будуть продовжувати ще дуже довго.

У Парламенті вже на порядку денному стоїть питання про продовження карантинних протиепідемічних норм в Україні після 1 листопада 2020 року. В інтерв'ю The Page прем'єр-міністр пояснив, що хвиль епідемії коронавіруса в Україні може бути дуже багато. Вже зараз, вважає Денис Шмигаль, некоректно говорити про першу, другу або навіть десяту хвилі, оскільки небезпечна китайська інфекція з моменту потрапляння в країну, нікуди не поділася.

Головна надія зараз покладається на масову вакцинацію. «Ми очікуємо винахід вакцини. Сьогодні понад 160 вакцин в роботі в різних компаніях і країнах. З них понад 30 проходять фінальну стадію клінічних випробувань. За оцінками експертів, з лютого по травень з'являться комерційні партії перших вакцин і ефективних ліків», — пояснив Денис Шмигаль в інтерв'ю.

Український прем'єр додав, що на сьогоднішній день в Україні для лікування коронавірусної інфекції використовуються препарати власного виробництва. Лікарі вже мають певний досвід в терапії небезпечної хвороби, що дало можливість знизити кількість летальних випадків в цілому по країні. Шмигаль зробив резонансну заяву: «Карантин триватиме ще дуже довго» «На початку летальність була 3%, потім 2,5%, то зараз вже 2,2%. Вона продовжує зменшуватися. Це показник роботи наших лікарів, показник ефективності протоколів», — підкреслив глава уряду.

Що стосується продовження карантину в Україні, то Денис Шмигаль прогнозує напружений період у вересні-жовтні поточного року. «Тут важливо правильно підготувати медичну систему, лікарів, обладнання, лікарні, підвести кисень до ліжок. Це один з елементів сучасних протоколів лікування», — повідомив прем'єр про те, які підготовчі роботи до нового витка поширення коронавіруса ведуться на даний момент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні готові повернути строгий карантин, щоб захистити медичну систему країни від кризи, що насувається.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Названа новая проблема компьютеров от компании Apple

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".