ПолiтДумка

«Ситуація непередбачувана»: посольство США звернулось до американців в Україні

26 января
21:07 2022

Посольство США в Україні закликало американських громадян, які перебувають у країні, подумати про від’їзд, використовуючи комерційні або інші приватні транспортні засоби, на тлі «непередбачуваної ситуації в країні».

Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті посольства в середу.

«Ситуація у сфері безпеки в Україні залишається непередбачуваною через зростання загрози військових дій з боку Росії і може погіршитися в короткий термін. Посольство США закликає американських громадян, які перебувають в Україні, розглянути можливість від’їзду зараз, використовуючи комерційні або інші варіанти транспортування, доступні у приватному порядку», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Більшість дипломатів посольства США продовжують працювати у Києві

У посольстві рекомендували бажаючим залишити Україну американцям звертатися до дипмісії у разі виникнення складнощів із бронюванням рейсу або потреби в наданні допомоги для повернення до США.

Крім того, усім громадянам США, які перебувають в Україні, пропонується заповнити онлайн-форму, щоб посольство могло підтримувати з ними зв’язок. «Це особливо важливо, якщо ви плануєте залишитись в Україні», – йдеться у заяві.

Як повідомлялося, державний департамент США 24 січня дав дозвіл на добровільний від’їзд державних службовців із посольства в Україні та наказав виїхати членам їхніх сімей. Це рішення було прийняте Держдепом «як особливе застереження через постійні зусилля Росії з дестабілізації країни та підрив безпеки громадян України та інших осіб, які відвідують Україну або проживають в Україні». Проте станом на 26 січня більшість американських дипломатів вирішили залишитися на робочих місцях у Києві.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Пропаганда РФ распространяет фейки о возобновлении работы закрытых западных компаний

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY