ПолiтДумка

Ситуація в Білорусі: Тіхановська заявила, що хоче “прибрати“ Лукашенко

31 августа
15:16 2020

У Білорусі вже три тижні тривають протести, які почалися відразу після президентських виборів. Поки Олександр Лукашенко не має наміру ні з ким ділитися своєю владою, його головна опонентка Світлана Тіхановська планує відновити конституцію 1994 року і сформувати тимчасовий уряд на основі чинного.

За даними ЦВК Білорусі, Олександр Лукашенко набрав на президентських виборах 80,1%, Світлана Тіхановська — 10,1%.

У штабі Тіхановської не згодні з таким підрахунком голосів і вважають результати виборів сфальсифікованими. Там готуються до проведення нових, чесних і прозорих президентських виборів.

Також у Тіхановської заявили про готовність опозиціонерки вести переговори з Олександром Лукашенком, і вимагають звільнити всіх затриманих на акціях протесту проти фальсифікації результатів виборів. Таким чином, команда опозиціонерки хоче мирним чином поступово забрати у Лукашенка владу. Політик не раз заявляла, що у неї вже сформована команда, яка приступить до роботи, якщо вона стане тимчасовим главою держави. Ситуація в Білорусі: Тіхановська заявила, що хоче “прибрати“ Лукашенко На початку вересня Світлана Тіхановська планує виступити з доповіддю в Раді Безпеки ООН, а потім в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) щодо ситуації в Білорусі.

Нагадаємо, Світлана Тіхановська вимушено покинула Білорусію після виборів 9 серпня і на даний момент знаходиться в Литві. Її чоловік, Сергій Тіхановський, все ще перебуває у в'язниці, проте, політик не виключає, що він візьме участь в нових президентських виборах і стане новим президентом Білорусі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ньюкасл готов побить свой трансферный рекорд — Футбол, Лукас Пакета, Лион, Ньюкасл, Чемпионат Франции, Чемпионат Англии, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY