ПолiтДумка

Скандальну Третьякову застали за дивними рухами під час послання Зеленського в ВР

Октябрь 20
20:52 2020

Народний депутат Галина Третьякова, що розповідала про дітей другого сорту і про те, що бідних і неосвічених жінок добре було б стерилізувати, потрапила на відео в момент, коли Володимир Зеленський виголошував свою полум'яну промову у Верховній Раді. Коли президент заговорив про підвищення пенсій і зарплат, депутат від фракції «Слуга народу» почала ритмічно рухатися …

Користувачі Мережі запідозрили, що у народної обраниці «Слуховий оргазм» або що вона є пристрасною фанаткою пана президента. Ймовірно, Галина Третьякова просто була дуже схвильована щорічним зверненням Володимира Зеленського до Верховної Ради і народу України. Швидше за все, народний депутат щиро переживає за життя простих людей, мріє, щоб вони отримували європейську пенсію і гідну заробітну плату, щоб ринок землі в Україні розвивався високими темпами …

З цієї причини Третьякова почала в такт промови глави держави ствердно кивати головою. На жаль, нардеп занадто захопилася і не помітила, що потрапила в об'єктив камери.

Користувачі Мережі, багато хто з яких не пробачив Галині Третьяковій, яка є головою Комітету Верховної Рады з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів, виразу "діти низької якості", написали безліч коментарів не самого утішного для неї змісту.

"Пристрасна фанатка", "У жінки напад, а ви знімаєте… А можливо і "слуховий оргазм", "Вона думає, що на концерт потрапила)))", "Може у неї просто музика в навушниках"?, "За першими партами в школах теж завжди такі були".

Нагадаємо, раніше саме Галина Третьякова очолила парламентську групу народних депутатів, які розробили законопроект, яким планують дозволити в Україні домашнє виробництво самогону і його продаж. Усього лише за невеликий податок державі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Genesis GV70: сканер отпечатков и определения дыхания ребенка!

Читать всю статью

Мы в соцсетях