ПолiтДумка

Скільки масок в день має бути у школяра: в МОЗ розповіли про нові вимоги

Август 29
10:26 2020

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу торкнувся питання організації освітнього процесу в умовах карантину по коронавірусу. Глава МОЗ розповів про необхідну кількість захисних масок, якою слід забезпечити кожного українського учня.

Максим Степанов нагадав, що термін дії медичної маски при безперервному носінні становить три години. Відповідно, якщо школяр знаходиться в школі 6 — 8 уроків, то однієї маски йому не вистачить для забезпечення захисту свого здоров'я. У той же час, глава МОЗ додав, що учням дозволено знімати маску під час уроків, надягаючи її тільки на перервах. В цьому випадку, однієї маски цілком вистачить на цілий день. Скільки масок в день має бути у школяра: в МОЗ розповіли про нові вимоги «Якщо дитина користується звичайною одноразовою маскою, то їй достатньо однієї маски в день. Тому що вона не завжди в ній знаходиться. Можна покласти маску в кишеню, коли починається урок, а на перерві — надіти знову», — пояснив на брифінгу Максим Степанов.

Міністр також додав, що діти можуть носити в школу багаторазові тканинні маски, які після повернення додому слід випрати і пропрасувати гарячою праскою.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я розробили нові правила для шкіл та інших навчальних закладів, які почнуть діяти з 1 вересня 2020 року.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смартфон Galaxy S21 может повторить провал Galaxy S20

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".