ПолiтДумка

Спортивне кермо на звичайний автомобіль: Ставити чи ні?

Сентябрь 15
13:56 2020

Деякі автомобілісти на звичайний автомобіль ставлять спортивне кермо. За нього зручніше триматися. Однак, є причини, чому спортивне кермо на звичайну машину все-таки краще не встановлювати…

Спортивне (гоночне) кермо відрізняється від стандартного керма тим, що у нього істотно менше діаметр. Якщо у автомобіля немає гідравлічного підсилювача керма, то обертання спортивного керма стане більш складним процесом.

Якщо водій недостатньо підготовлений, у нього може просто не вистачити часу і сил на маневр в екстремальній ситуації. Йдеться про звичайні машини, які їздять по дорогах, а не про гоночні і ралійні версії.

Спортивне кермо на звичайний автомобіль: Ставити чи ні? Крім того, у спортивного керма в звичайній машині є ще один недолік.

Справа в тому, що приладова панель створюється і розташовується з урахуванням розмірів рульового колеса. Тому часто спортивне кермо в звичайному автомобілі може перекривати приладову панель, частково або повністю.

Також слід врахувати, що в спортивному кермі немає вбудованої подушки безпеки. Зараз багато сучасних звичайних автомобілів в кермі мають такий захист водія.

Спортивне кермо на звичайний автомобіль: Ставити чи ні? Якщо вам хочеться встановити в своїй машині спортивне кермо, то ми рекомендуємо спочатку уважно зважити всі переваги і недоліки такого рішення.

Share

Статьи по теме

Последние новости

ЕС поможет. Почему Украина вакцинируется последней

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".