ПолiтДумка

Справа про ДТП Єфремова: з’явився фотофакт, що в момент аварії не він був за кермом свого джипа

Август 20
20:01 2020

У справі про летальну ДТП за участю Михайла Єфремова з'явився свідок, який може все змінити. Адвокат актора Ельман Пашаєв привів свого таємного свідка, в якого є фотодоказ, що актор не винен.

Цим свідком виявився такий собі житель Іваново Олександр Кобець. Фото, зроблене чоловіком відразу після аварії, нібито доводить, що в машині Єфремова, була, принаймні, ще одна людина. Відразу після аварії, стверджує свідок, ця людина вийшла з "пасажирської сторони". Причому ця людина набагато молодше за Єфремова, у неї не сиве волосся. Саме ця людина була за кермом машини — каже Кобець.

Справа про ДТП Єфремова: з'явився фотофакт, що в момент аварії не він був за кермом свого джипа Олександр Кобець

Якщо це дійсно так, то це докорінно міняє справу. І тоді її потрібно відправляти на дорозслідування, аби з'ясувати, хто ж був в машині Єфремова, і хто справжній винуватець події.

Тим часом, потерпілі у справі заявили, що Пашаєв підкуповує свідків, які можуть давати перекручені факти, намагаючись вигородити Єфремова. Адвокати потерпілих заявили про те, що цей факт потрібно долучити до справи. Однак суд їм у цьому відмовив.

Як з'ясувалося, Олександр Кобець сліпий на одне око. Але тим не менше свідок абсолютно впевнений, що Єфремов був на місці пасажира, а за кермом знаходився інший чоловік.

"Я бачив обличчя людини за кермом. Він росіянин", — каже свідок.

Але в такому разі виходить, що сам Єфремов вигороджує можливого винуватця аварії. Сам-то він не говорить, що з ним хтось був. Але тут на допомогу чоловікові прийшла його п'ята дружина Софія Круглікова. Жінка стверджує, що її чоловік, напившись, страждає безпам'ятством.

"До 200 грам — він абсолютно нормальна людина. А далі він починає втрачати мозок. Безглузді ідеї в голові з'являються, — стверджує дружина Єфремова і тут же спохвачується: — Але п'яним за кермо він ніколи не сідав".

Отже, справа про ДТП, яка спочатку здавалася зрозумілою, мов таблиця множення, перетворилася на темний ліс. Тепер вона більше нагадує не зіткнення фактів, а боротьбу домислів і припущень. Тим часом, сам Михайло Єфремов, за свідченнями очевидців, поводиться удавано байдуже. Він уткнувся в молитовник, яким наділила його богомольна п'ята дружина, і тихенько читає псалми.

Нагадаємо, в ході суду також стали відомі подробиці особистого життя загиблого водія Сергія Захарова . Там теж не все так просто. Сім'ю небіжчика дружною назвати не можна. Родичі змагаються один з одним у "званні" найбільш потерпілого, щоби дістати якомога більшу суму компенсації.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

Читать всю статью

Мы в соцсетях