ПолiтДумка

Спроба отруєння Трампа: в США затримали жінку, підозрювану в цьому діянні

Сентябрь 21
10:56 2020

В Америці своїх отруйників ловлять швидше, ніж у Росії. Так, лише минулого тижня серед кореспонденції, адресованої Дональду Трампу, було виявлено лист, в якому містилась небезпечна отрута — рицин. А вже вчора в американських ЗМІ з'явилася звістка, що ймовірна отруйниця затримана.

Йдеться про жінку, яку затримали при в'їзді в США з території Канади. У підозрюваної було виявлено зброю. З якою метою вона намагалася її ввезти в США, поки не повідомляють.

Спроба отруєння Трампа: в США затримали жінку, підозрювану в цьому діянні За інформацією слідства, яка була оприлюднена раніше, пакет з отрутою був відправлений саме з території Канади . У США кажуть, що звідти в Америку прийшло декілька таких пакетів з рицином. Причому — не тільки на адресу Білого дому, але й ще за деякими адресами в штаті Техас.

Тепер, коли підозрювана затримана, вона, ймовірно, розповість, навіщо і кому потрібно було труїти людей в США. Рицин є високотоксичною отрутою рослинного походження. При попаданні в організм він запускає незворотні процеси, які швидко вбивають людину.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".