ПолiтДумка

США налаштовані на продовження потужної допомоги України – Держдеп

13 января
20:08 2023

Сполучені Штати мають намір продовжувати потужну й міцну різнопланову допомогу України в умовах, коли українська нація уже майже рік протистоїть масштабній і жорстокій агресії рф.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепартаменту США, оприлюдненому в п’ятницю за результатами телефонних переговорів держсекретаря США Ентоні Блінкена й міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, передає Укрінформ.

«Сторони зосередилися на продовженні міцної допомоги (Україні – ред.) у сфері безпеки та економіки перед та після першої річниці від повномасштабного вторгнення рф в Україну в лютому», — зазначається в повідомленні.

Читайте також: США і Японія спільно засудили дії рф та пообіцяли підтримувати Україну

При цьому, як підкреслили в зовнішньополітичному відомстві США, держсекретар наголосив на «незмінній і непохитній підтримці» України, яку Вашингтон підтвердив у вигляді останнього пакету оборонної допомоги.

Як повідомляв Укрінформ, минулої п’ятниці Білий дім оголосив про виділення Україні нового пакету підтримки у сфері оборони на суму більше $3 мільярдів. Він включає, в тому числі БМП Bradley, бронетранспортери, самохідні гаубиці, ракетне озброєння, боєприпаси та іншу військову допомогу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Угода між Україною та РФ має передбачати не миротворців, а «сили стримування» — глава МЗС Нідерландів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!